UITSLAG ALRAKO KFPS KAMPIOENSCHAP 2016

Zie ook verslag van de wedstrijd.

kampioenen1-1500x998kampioensfoto-1500x443

Uitslag Alrako KFPS Kampioenschap dressuur B t/m ZZ-L
Klasse B

Rang Ruiter Paard Vader Kl. prc.
Kampioen Afke Weidenaar Renske Jasper 366 B 71.44
2 Mascha van Poppel Yfke Tsjabring 429 B 68.94
3 Demi Van Nuys Lieka v/d Demrostables Uldrik 457 B 68.78
4 Jantine De Wolff Ate Pike 316 B 65.56
5 Zwanet Van der Zee Helga BR Pier 448 B 61.06

Klasse L1

Rang Ruiter Paard Vader Kl. prc.
Kampioen Annemieke Wybenga Maile P.W. Stendert 447 L1 69.5
2 Annette Verbeek Marije fan ‘t Suvelstjelpke Uldrik 457 L1 66.83
3 Britt Muis It’s Britt’s Hebbe Olgert 445 L1 66.83
4 Michelle Hoefnagels Olbert van Hilberalti Onne 376 L1 65.22
5 Ludo Van der Weide Merte Hester H Eibert 419 L1 62.61

Klasse L2

Rang Ruiter Paard Vader Kl. prc.
Kampioen Harmina Holwerda Hercules PJ Tjalf 433 L2 68.33
2 Bibiche Westerhuis Jan van Westerhuis Jasper 366 L2 66.5
3 Marinelle Ramdani – Markus Jorn Jisse 433 L2 66.44
4 Puck Wilmink Jildau Wytske fan de Brinkhof Norbert 444 L2 62.94

Klasse M1

Rang Ruiter Paard Vader Kl. prc.
Kampioen Marijke Folmer – Boelen Haiko Maurus 441 M1 66.89
2 Marrit Reusien Jarn fan de Brinkhof Wikke 404 M1 66.39
3 Susan Bouwman – Wind Egberdina ‘s Lodewijk Maurus 441 M1 63.78
4 Jeanet Dam Gijsbert JD Tsjalke 397 M1 63.56

Klasse M2

Rang Ruiter Paard Vader Kl. prc.
Kampioen Judith Pietersen Kop Jansen LimiTed Edition Uldrik 457 M2 69.56
2 Isabelle Vroomans Delta Fan Dilewinne Onne 376 M2 68.78
3 Chaline Hensen Femmie Fan S. Onne 376 M2 65.89

Klasse Z1

Rang Ruiter Paard Vader Kl. prc.
Kampioen Marrit Reusien Hidde fan de Brinkhof Tsjalke 397 Z1 69.71
2 Marsja Dijkman Geke fan ‘e Beijemastate Beart 411 Z1 66.42
3 Saskia Van der Wel Peter Fan Groenestein Wikke 404 Z1 65.25
4 Margriet Koopmans – Wiersma Douwe K. W. Maurits 437 Z1 64.41

Klasse Z2
Kür op muziek
Rang Ruiter Paard Vader Kl. prc.
Kampioen Esther Liano Stal Liano’s Thijs Beart 411 Z2 68.208
2 Marsja Dijkman Alfvera Fan ‘e Beijemastate Arjen 417 Z2 63.875
3 Leonie Evink Filou S.b. Tjalf 443 Z2 61.708

Klasse ZZ-Licht
Kür op muziek
Rang Ruiter Paard Vader Kl. prc.
Kampioen Wendy Okkema Stal Okkema’s Eos Olgert 445 ZZL 63.458
2 Edith De Wild Teunis Atsje Jasper 366 ZZL 62.75
3 Margreet Pullen Wobke Van De Melder Folkert ZZL 62.208

Uitslag ALRAKO KFPS Kampioenschap Dressuur SUBTOP 24 september 2016

Klasse: ZZ-Zwaar

Rang Ruiter Paard Vader Kl. prc.
Kampioen Judith Pietersen Kop Jansen Bas Jorn 430 ZZZ 67.48
2 Leonie Evink Wylster 463 Rindert 406 ZZZ 62.52
3 Iris Klein Jelmer Van De Schuilplaats Jasper 366 ZZZ 62.38

Lichte tour Prix St. Georges en Intermediaire I

Rang Ruiter Paard Vader Kl. prc.
Kampioen Marc-peter Spahn Djorn Van De Demro Stables Jorn 430 PSG 71.1
2 Judith Pietersen Kop Jansen Timberland Tsjitse 387 PSG 66.71
3 Thea Dijkstra Michiel 442 Tsjerk 328 PSG 64.39
4 Heleen De Haas Alger T fan ‘e Boppelannen Gjalt 426 PSG 62.89

Zware tour klasse Grand Prix en Intermediaire II

Rang Ruiter Paard Vader Kl. prc.
Kampioen Melanie Mouthaan Wilke-c Van De Wijdewormer Fabe 348 GP 62.93
2 Esther Liano Ebele Fan Groenestein Winand 405 GP 56.43

Uitslag wedstrijd viertallen 24 september
Klasse L

Rang Ruiter Paard Vader Kl. prc.
1 LR. Hipparion   L 71.42
2 rv. Neta   L 69.83
3 Dsv Westbrabant   L 67.5

Klasse M/ZZ

Rang Ruiter Paard Vader Kl. prc.
1 De Dongerruters   M 74.58
2 Z Friezenteam Groningen   ZZ 71.17

Speciale prijzen:
Fryso zadel aangeboden door Tweespan Ruitersport voor beste jeugdruiter (B t/m ZZ-L): Afke Weidenaar
Staatsie deken en 3 prive lessen aangeboden door Trainingscentrum Esther Liano voor Beste merrie B/L: Afke Weidenaar met Renske (v. Jasper 366)
Waardebon  weekend of midweek aangeboden door Oostappen Groep Vakantieparken voor beste overall deelnemer vanaf 25 jaar (B t/m ZZ-L: Marrit Reusien
Training dressuursimulator  Ruiterbalans Centrum voor viertal met hoogste dagscore: De Dongerruters
Aangeboden door Horka veiligheidshelm en plastron voor beste ochtendprogramma B t/m M1: Bibiche Westerhuis met Jan van Westerhuis (v. Jasper 366)
Aangeboden door Horka veiligheidshelm en plastron voor beste ochtendprogramma M2 t/m ZZ-L: Marrit Reusien met Hidde vd Brinkhof (Tsjalke 397)
Aangeboden door Janna Kroes: Kadobon flexchairtraining voor kampioenen subtop en kampioenen, res-kampioenen en 3de prijswinnaars B t/m ZZ-L
Aangeboden door Bolsterbos: Staatsiedeken voor kampioenen en beste viertal.
Aangeboden door Super-Horse: eerste drie combinaties in Subtop krijgen Super-Horse product
Aangeboden door Kalvalkade: dressuurdekje voor res-kampioenen en 3de prijswinnaar B t/m ZZ-L en 3de prijswinnaars Subtop
Aangeboden door Plastrons Enzo: dressuurdekje res-kampioenen Subtop
Aangeboden door Havens: proefmonster voor finalisten, voerbon voor kampioenen, voerschep met paardensnoepjes voor res-kampioenen

Reageren op dit bericht is uitgeschakeld.

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer weten?

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten